Maryland

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Maryland

Īpašums pārdošanai Maryland.

Atrodas valsts austrumu daļā (Dienvidatlantija); tā robežojas ar ziemeļiem ar Pensilvānijā, uz austrumiem ar Delavīru, uz dienvidiem un dienvidrietumiem ar Virdžīniju, uz rietumiem ar Rietumvirdžīniju; uz dienvidaustrumiem, kur atrodas Česapīka līča dziļa ieplūde, peld Atlantijas okeāns.

Ieguldījumi Baltimorē ar 620 000 iedzīvotājiem - 2700 000 pirmajā iekšzemē, iegādājoties īpašumu pārdošanai Merilendā, lai gūtu ienākumus, varētu būt labākais ieguldījumu īpašums, ko esat kādreiz darījis savā dzīvē.

Let's uzzināt daudz labu iemeslu, lai ieguldītu Baltimore. Sākotnēji Baltimore atrodas Atlantijas okeāna piekrastē, tikai 65 km uz ziemeļiem no Amerikas galvaspilsētas Vašingtonas, kas ir apmēram 45 minūtes ar automašīnu.

Ieguldījumi Baltimorē nozīmē ieguldīt lieliskā piepilsētas kopmītnē, kas strādā dažādos birojos tuvējās pilsētās.

Mājokļu cenas ir ļoti konkurētspējīgas, un kopumā dzīves dārdzība Baltimorē ir daudz zemāka nekā Vašingtonā.

Šī iemesla dēļ katru dienu tūkstošiem cilvēku nolemj dzīvot Baltimorē un strādāt tādās pilsētās kā Vašingtona, padarot īres tirgu ļoti interesantu un rentablu.

Iedzīvotāju konkurētspējīgās cenas gan iegādei, gan īrei izskaidro to darba ņēmēju procentuālo pieaugumu, kuri izvēlas dzīvot Baltimorē. Baltimore ir arī interesanta, jo, pateicoties daudziem projektiem, tā nodrošina arvien vairāk darbavietu.

Vēl viens labs iemesls ieguldīt Baltimorē dzīvojamo māju sektorā ir mēra vēlme līdz 2020. gadam ienākt 10 000 jaunu ģimeņu.

Baltimoras mērs atbalsta Baltimoras iedzīvotāju skaita pieauguma programmu, pievienojot 10 000 jaunas ģimenes līdz 2020. gadam.

Lai atvieglotu šo iniciatīvu, Baltimore samazināja nekustamā īpašuma nodokļus un veicināja vecāku mājokļu atjaunošanu, izmantojot programmu "Vakances līdz vērtībai".

Pirkšana īpašumu pārdošanai Maryland nozīmē ieguldīt Baltimore un arī nozīmē ieguldīt tūristu pilsētā.

Galvenā atrakcija ir Baltimoras akvārijs, bezpeļņas publiskais akvārijs, kas atrodas Baltimoras centra iekšējās ostas teritorijā.

Akvārijs katru gadu apmeklē 1,5 miljonus apmeklētāju, un tas ir lielākais tūristu piesaiste Merilendas štatā.

Pakalpojumu trūkums. Baltimore ir ieguvusi $ 1,1 miljonu aizdevumu, lai būvētu "Charm City Bike share" velosipēdu joslas Maryland valsts.

Faktiski ir uzbūvēti vairāk nekā 220 km riteņbraucēju celiņu, kas, domājams, paplašināsies.

Ieguldījumi Baltimorā nozīmē arī koncentrēties uz pilsētas attīstību.

Austrumu-rietumu austrumu virziena dzelzceļa līnija no West Baltimore County līdz Hopkins Bayview medicīnas medicīnas centram, kas atrodas Baltimoras otrā pusē, pašlaik tiek būvēta un paplašināta 14,1 jūdžu attālumā.

Paredzams, ka šis $ 2,2 miljardu projekts piesaistīs jaunus Baltimoras iedzīvotājus, kuri tagad dzīvo un strādā apgabalā. Privātie ieguldījumi šajā Baltimoras infrastruktūrā rada jaunas darbavietas un vairāk pakalpojumu iedzīvotājiem.

Pirkt īpašumu pārdošanai Maryland, ieguldīt Baltimore, ir ieskats nākotnē, jo tas nozīmē ieguldīt pilsētā ar lieliskām attīstības iespējām.

Ir daudzas iniciatīvas, kas ne tikai palīdz pilsētas iedzīvotājiem, bet arī paaugstina dzīves kvalitāti visā lielpilsētas teritorijā, kas apņem Baltimoras pilsētu un Merilendas valsti.

Maryland ir kompakts stāvoklis, tas ir piektais stāvoklis pēc ASV iedzīvotāju blīvuma ar nepārtrauktu pieauguma tempu.

Ieguldījumu pieaugums visapdzīvotākajā Merilendas pilsētā nozīmē lielāku teritorijas attīstību, kurā ir nozīmīgas infrastruktūras un sabiedriskie darbi.

Pēdējais Baltimora ir ļoti interesants no nekustamā īpašuma investīciju viedokļa.

2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB